Nabídka „mladého kolektivu“ je skrytou diskriminací.

Obecný zákaz diskriminace předpokládá, že je nabídka zaměstnání určena kandidátům bez ohledu na věk. Jestliže z inzerátu vyplývá, že je hledán kandidát určitého věku nebo do určitého věku, jedná se o přímou diskriminaci. Přípustné je rozdílné zacházení sloužící k ochraně osob mladších 19 let, vyžadující minimální věk či praxi pro zaměstnání, v němž je to nezbytné, nebo zaměstnání předpokládající dlouhé odborné vzdělávání, které kandidát blížící se důchodovému věku už nemůže absolvovat.

číst článek dále „Nabídka „mladého kolektivu“ je skrytou diskriminací.“

Nabídka práce. Hledáme spolehlivé řidiče/řidičky B/C.

Pracovní místo řidiče je určeno k přepravě osob. Typ vozidla určuje povahu práce řidiče. Jinak rád pracoval jako řidič kamionu, jinak autobusu a dokonce taxi. Odlišné od toho v práci každého jednotlivého řidiče by měly být 3 etapy: kontrolu technického stavu vozidla před zahájením práce, bezpečnou přepravu osob nebo zboží, kontrolu technického stavu vozidla na konci teto jízdy.

číst článek dále „Nabídka práce. Hledáme spolehlivé řidiče/řidičky B/C.“

Počet nezaměstnaných v Praze klesl.

Od ledna do konce srpna, počet nezaměstnaných v Praze klesl o cca. 8,3 tis. lidí. Nejčastějším důvodem pryč z evidence nezaměstnaných bylo, aby jejich práce – to platilo pro zhruba 47 procent.

Podle názoru manažera týmu. Komunikace, propagace a spolupráce na trhu práce partnerů Wup Paul Lulka, na základě analýzy pracovních míst a registru nezaměstnanosti lze odhadnout, že míra nezaměstnanosti v regionu je stále méně a méně závislá na sezónních prací.

číst článek dále „Počet nezaměstnaných v Praze klesl.“

Největší veletrh práce v ČR

Výpočetní technika, internet | logistika-online.cz | Praha 620 EURO LOGISTICS, s.r.o.
Developer c# asp.net – brno
Výpočetní technika, internet | money.cz | Liberec 7 CÍGLER SOFTWARE-IPL, s.r.o.
Vedoucí
Zdravotnictví, sociální zařízení a služby | ddunhost.cz | Unhošť DOMOV UNHOŠŤ

číst článek dále „Největší veletrh práce v ČR“