Pro zaměstnavatelé

Profese
Okres
Činnost firmy

Náš web mesíčně prohlíží více než 30 tisíc uchazečů o zaměstnání. Každý zájemce o práci průměrně prohlíží 4 stránky za jednu návštěvu 248.cz. Zhruba 90% návštěvníků jsou přesměřováni na 248.cz z vyhledávačů google.cz a seznam.cz podle vyhledávacích výrazů na téma zájmu o volná pracovní místa.

"Search Engine 248.cz" hledá volná pracovní místa přímo na www stránkách potenciálních zaměstnavatelů, kteří jsou veřejně přístupní. Stejně jako všeobecné vyhledávače české a světové (Google · Seznam.cz · Yahoo!), "Search Engine 248.cz" indexuje obsah webových stránek a zobrazuje výsledky vyhledávání.

Přidání Vašeho webu do JOB-vyhledávače 248.cz (zdarma)

Aby byl přidan Váš web do JOB-vyhledávače 248.cz, napište nám na email objednávku, ve které uved'te následující informace:
1. Hlavní stránka Vašeho webu
2. Stránka kariéry Vašeho webu s informací o volných pracovních místech.
3. Adresa Vaší firmy nebo instituce.
4. Název Vaší firmy nebo instituce

Zadávání volných pracovních míst do JOB-vyhledávače 248.cz (zdarma)

Volná pracovná místa do JOB-vyhledávače zadává robot "Search Engine 248.cz". Aby určená pracovní nabídka z Vašeho Webu byla dodána do výsledků vyhledávání, Váš Web musí být přidán do JOB-vyhledávače a na stránce kariéry Vašeho webu musí být pracovní nabídka popsána v textu.

Reklama na JOB-vyhledávače 248.cz

Reklamu umístíme v textoví podobě v horní části stránek vyhledávače. Nabízíme zejména kontextovou formu reklamy, to znamená, že Vaše reklama se objeví jenom těm zájemcům o práci, kteří hledají určitou profesi nebo urcitý region (okres).
Ceny (za 1 měsíc reklamy):
jedna profese ve všech okresech - 99 kč
jeden okres pro všechny profese - 99 kč
jedna profese v určitém okrese - 10 kč (v okrese Praha - 30 kč)
Ve případe zájmu napište nám objednávku na email.


V případě, že chcete zakázat indexování vašeho webu "Search Engine 248.cz", přidejte do souboru robots.txt následující kód:
User-agent: 248cz
Disallow: /

V případě, že chcete omezit indexování určité stránky vašeho webu "Search Engine 248.cz", přidejte do kódu stránky následující kód komentář:
<!-- 248nofollow -->