Pro zaměstnavatelé (nabídka zaměstnanců)

Profese
Okres
Činnost firmy

Hledáte zaměstnance do firmy?

Web 248.cz mesíčně prohlíží více než 10 tisíc uchazečů o zaměstnání. Každý zájemce o práci průměrně prohlíží 4 stránky za jednu návštěvu 248.cz. Zhruba 90% návštěvníků jsou přesměřováni na 248.cz z vyhledávačů google.cz a seznam.cz podle vyhledávacích výrazů na téma zájmu o volná pracovní místa.

"Search Engine 248.cz" hledá volná pracovní místa přímo na www stránkách potenciálních zaměstnavatelů, kteří jsou veřejně přístupní. Stejně jako všeobecné vyhledávače české a světové (Google · Seznam.cz · Yahoo!), "Search Engine 248.cz" indexuje obsah webových stránek a zobrazuje výsledky vyhledávání.

Reklama v JOB-vyhledávači 248.cz

Reklamu umístíme v textoví podobě v horní části stránek vyhledávače. Nabízíme zejména kontextovou formu reklamy, to znamená, že Vaše reklama se objeví jenom těm zájemcům o práci, kteří hledají určitou profesi nebo urcitý region (okres).

Vložit nabídku práce ZDARMA

Zadávání volných pracovních míst do JOB-vyhledávače 248.cz (zdarma)

Volná pracovná místa do JOB-vyhledávače zadává robot "Search Engine 248.cz". Aby určená pracovní nabídka z Vašeho Webu byla dodána do výsledků vyhledávání, Váš Web musí být přidán do JOB-vyhledávače a na stránce kariéry Vašeho webu musí být pracovní nabídka popsána v textu.

Jak najít zaměstnance?

Aby byl přidan Váš web do JOB-vyhledávače 248.cz:
Přidání Vašeho webu do JOB-vyhledávače 248.cz (zdarma)


V případě, že chcete zakázat indexování vašeho webu "Search Engine 248.cz", přidejte do souboru robots.txt následující kód:
User-agent: 248cz
Disallow: /

V případě, že chcete omezit indexování určité stránky vašeho webu "Search Engine 248.cz", přidejte do kódu stránky následující kód komentář:
<!-- 248nofollow -->

Naposledy hledané výrazy:
Nabídka zaměstnanců v Praze.
Jak najít správného a kompetentního zaměstnance?
Aktivní hledání uchazečů o práci.
Nové trendy v náboru zaměstnanců.
Způsoby a zdroje výběru zaměstnanců.
Databáze uchazečů o zaměstnání.
Proces získávání pracovníků.
Moderní personální management.