Profese
Okres
Činnost firmy

Člověk, který hledá práci se nad tím prostě

Dalším problémem, který platí v celé republice jsou neuvěřitelné rozdíly v platech, tedy nadsazené platy na některých pozicích ve firmách. Navíc na tyto pozice probíhají výběrová řízení neuvěřitelně rychle, a tak také ztrácí na důvěryhodnosti. Například ve čtvrtek zveřejníme informace o výběrovém řízení, ale přihlášky musí být doručeny do pátku, přičemž má v pátek podatelna zavřeno.

celý článek

mapa kraju

Auto, moto | eopru.cz | Kadaň 1 ENERGETICKÉ OPRAVNY, a.s.
Golden Krumlov developer
Bezpečnost | alfa-bezpecnostni-agentura.cz | Český Krumlov 1 ALFA SECURITY GROUP s.r.o.
řidič mkd
Pro naši společnost hledáme řidiče mkd
Doprava, dopravní technika | ihro.cz | Mariánské Lázně 1 IHRO TRANSPORT LOGISTIK s.r.o.
Přípravář - technolog výroby
Stavebnictví | edikt.cz | České Budějovice 1 EDIKT a.s
Skladník na noční směnu

celý článek

 profesionální řidiči

Na trhu práce je velké množství profesí. Některé dostupné, jiné méně, některé oceňované, jiné nedoceňované, některé skvěle placené a jiné málo. Jedno je jisté. Jednou dojde na každého a bude si muset vybrat. Co vede člověka k tomu, aby si vybral povolání profesionálního řidiče nebo například ministra?

celý článek

Analytici očekávají další růst ekonomiky

Průměrná mzda v Česku ve 4. čtvrtletí loňského roku vzrostla meziročně o 609 korun na 27 222 korun, tedy o 2,3 procenta. Spotřebitelské ceny se ovšem zvýšily o 0,5 procenta, reálně tak mzda rostla o 1,8 procenta. Uvedl to Český statistický úřad (ČSÚ). Objem mezd ve 4. čtvrtletí vzrostl o 3,4 procenta, počet zaměstnanců o procento. Také letos analytici očekávají další růst ekonomiky i platů.
celý článek

Portál CareerCast sestavil žebříček 10 nejlépe placených míst v Americe. Sedm z nich připadá na zdravotnictví. Oslnivě vysoké platy lékařů ale nejsou zadarmo: absolventi amerických medicinských fakult totiž splácejí mnoho desítek tisíc dolarů školného. Dluh se často rovná průměrnému ročnímu platu.
celý článek

Švýcarský LIDL zvyšuje minimální mzdu z 3800 CHF na 4000 CHF . Všechny ostatní mzdy budou upraveny směrem nahoru. Například zaměstnanci s 2 letou praxí budou mít mzdu ve výši nejméně 4100 CHF

celý článek
Výsledek vyhledávání - volných pracovních míst.